O nas

HISTORIA FIRMY

Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o. działa na rynku i rozwija się od 1987 roku, specjalizując się w problematyce wyważania.

Cimat jest liderem w produkcji i sprzedaży nowych wyważarek w Polsce i jednym z liczących się dostawców na świecie. Firma zatrudnia pracowników o najwyższych w Polsce kwalifikacjach, którzy serwisują polski rynek wyważarek i jednocześnie budują nowe wyważarki w Bydgoszczy. Wysokokwalifikowana kadra zajmuje się rozwojem układów elektronicznych, mechanicznych, pneumatycznych i oprogramowania. Firma zatrudnia specjalistów ze stopniami naukowymi doktorów nauk technicznych.

CIMAT jest nowoczesną firmą działającą w obszarze projektowania i produkcji maszyn dla przemysłu oraz firm rzemieślniczych. Od momentu rozpoczęcia działalności celem przewodnim firmy było dostarczenie klientom najnowszych technologicznie rozwiązań dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb.

WŚRÓD KLIENTÓW NASZEJ FIRMY ZNAJDUJĄ SIĘ M.IN. TAKIE FIRMY, JAK

Firma CIMAT została dołączona do grupy Burke Porter w 2015 roku. Grupa Burke Porter to światowy lider w projektowaniu, produkcji oraz dostawie maszyn testowych oraz wyważarek. Grupa BEP jest wiodącym liderem od ponad 60 lat i posiada 31 oddział na czterech kontynentach.

Odwiedź Stronę

OFERTA

Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o. ma w swojej ofercie zarówno wyważarki uniwersalne jak również specjalne, które są dostosowane do branży lub indywidualnych potrzeb Klienta. Po uruchomieniu wyważarki pomagamy Klientowi wdrożyć ją do pracy. Nasza oferta produkcyjna i usługowa, z punktu widzenia przeznaczenia wyważarki, jest praktycznie nieograniczona, wykonujemy m.in. kompletne linie technologiczne – realizacja obejmuje projekt mechaniczny, projekt systemu sterowania, produkcję, montaż mechaniczny i elektryczny oraz uruchomienie.

Sprawdź ofertę